O Nas

O nas

Nasz sklep powstał z myślą o specjalistach działających w wielu różnych branżach i sektorach gospodarki, a także z myślą o amatorach-majsterkowiczach, którzy szukają wysokiej jakości sprzętu do zastosowań domowych. Oferta systematycznie się powiększa o kolejne kategorie produktów. Obecnie obejmuje ona setki różnego rodzaju elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych, narzędzi warsztatowych, wyposażenia warsztatowego, a także osprzętu do wielu modeli prezentowanych w sklepie maszyn i urządzeń.

Od początku istnienia firmy przywiązywaliśmy szczególną wagę do wyboru urządzeń, narzędzi i akcesoriów o jak najwyższej jakości wykonania, gwarantujących maksymalną wygodę, bezpieczeństwo i efektywność pracy. Dziś jest to sprzęt czołowych marek na rynku narzędzi.

Niemal 30 lat obecności na rynku sprawiło, że współczesna oferta naszej firmy jest niezwykle zróżnicowana i wszechstronna. Wśród produktów, jakie sprzedajemy, znalazło się miejsce na produkty atestowane, spełniające wyśrubowane normy techniczne zarówno te polskie, jak i europejskie.

Dzięki naszemu doświadczeniu i kooperacji z producentami oraz bezpośrednimi dostawcami, służymy pomocą przy wyborze sprzętu dostosowanego do potrzeb każdego klienta. By uzyskać dodatkową informację o naszych produktach, wystarczy zadzwonić lub do nas napisać. Zapraszamy!

Do góry